Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.


Úvod » Archiv » Zeměplocha: Čarodějky


    

Zeměplocha: Čarodějky

není skladem

 


0x
  Zeměplocha: Čarodějky (The Witches: A Discworld Game) je druhá hra z populárního světa Terryho Pratchetta Zeměplocha. Stejně jako ve hře Ankh-Morpork se i zde setkáte s postavičkami z této populární fantasy série. Tentokráte to budou čarodějky, jako je Bábi Zlopočasná či Magráta Česneková. Čarodějky jsou kooperativní hrou a všichni tak budou muset táhnout za jeden provaz při plnění úkolů po celém Lancre. Zároveň se ale každý z vás bude snažit dopadnout nejlépe a vyhrát. Ze skupiny zeměplošských her představují Čarodějky hru rodinnější. Hra obsahuje: hrací desku 55 karet 80 žetonů 4 hráčské archy 4 dřevěné figurky 4 kostky přehledová

doporučená cena: 999,00 Kč (38,86 €)

naše cena bez DPH: 660,33 Kč (25,68 €)

naše cena s DPH(21 %): 799,00 Kč (31,08 €)

Nákupem získáte 160 bodů

Dostupnost: vyprodáno
Číslo produktu: 000121
Vydavatelství: REXhry
EAN kód: 029877033102

Kompletní specifikace

Doporučený věk: 10+
Vydavatelství: REXhry
Minimální počet hráčů: 2
Maximální počet hráčů: 4
Jazyk hry: česky
Jazyk pravidel: česky
Typ: základní hra
Herní doba: 90+ min.
 

Zeměplocha: Čarodějky (The Witches: A Discworld Game) je druhá hra z populárního světa Terryho Pratchetta Zeměplocha. Stejně jako ve hře Ankh-Morpork se i zde setkáte s postavičkami z této populární fantasy série. Tentokráte to budou čarodějky, jako je Bábi Zlopočasná či Magráta Česneková. Čarodějky jsou kooperativní hrou a všichni tak budou muset táhnout za jeden provaz při plnění úkolů po celém Lancre. Zároveň se ale každý z vás bude snažit dopadnout nejlépe a vyhrát. Ze skupiny zeměplošských her představují Čarodějky hru rodinnější.

Hra obsahuje:

  • hrací desku
  • 55 karet
  • 80 žetonů
  • 4 hráčské archy
  • 4 dřevěné figurky
  • 4 kostky
  • přehledová karta
  • pravidla

Herní mechanismy

MWYxMTRhN